جشن تکلیف فرزندان کارکنان صنعت آب و برق استان مرکزی با حضور حجه الاسلام رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز و مدیران ارشد صنعت آب و برق استان برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی ، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان در حاشیه این مراسم گفت: تعدادی از فرزندان همکار صنعت آب و برق استان آغاز بندگی به درگاه خداوند متعال را در این مراسم جشن می گیرند تا آمادگی های لازم از زندگی انسانی را کسب و گام در مسیر جدید بگذارند.

مهندس الله داد افزود: در طول مسیر زندگی لحظاتی وجود دارد که احتمال تکرار آن کم و یا اصلا نیست و یکی از این لحظات ناب و سرنوشت ساز زمانی است که فرزندان به سن تکلیف می رسند لذا باید با برگزاری جشنی باشکوه، خاطره شیرین این روز مهم را برای همیشه در ذهن وی ماندگار نمود.

وی جشن تکلیف را، فرصتی برای خودسازی در جهت گام برداشتن برای نزدیکی به اندیشه های آسمانی و اعمال واجبات و مستحبات دین، با دقتی بیشتر دانست. در ادامه حجه الاسلام رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان به جهت اهمیت نسل نو و نوجوانان تازه مکلف برنامه ای برای این گروه سنی اجرا و تذکراتی در مورد اهمیت نماز به خانواده ها ارائه دادند.