مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: نماز وسیله‌ی ارتباطی محکم باخدا و مسیر اصلی شهیدان است.

به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز روز گذشته ۳۱ شهریورماه با حضور در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز ضمن بازدید از ستاد اقامه نماز این اداره کل در دیدار صمیمانه با ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به گفتگو پرداخت.
ابراهیم طاهرنژاد در این دیدار با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و تسلیت ایام عزاداری حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام ضمن ارائه‌ی گزارشی از وضعیت ستاد اقامه نماز بنیاد گفت: نماز وسیله‌ی ارتباطی محکم باخدا و راه اصلی شهیدان است.
وی افزود: اقامه‌ی نماز مسیر اصلی هدایت بشر به سمت تفکر جهادی و شهادت است همان‌گونه که شهدا و ایثارگران بااهمیت به اقامه‌ی نماز دل خود را سرشار از نور ایمان و معرفت به‌حق تعالی کرده و باقدرت و شجاعت پای در میدان‌های حق علیه باطل گذاشتند و خون خود را فدای اعتلای میهن و نظام اسلامی کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان تأکید کرد: یکی از راه‌های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به‌خصوص نسل جوان انتشار وصیت‌نامه‌ی شهدا با موضوع نماز است که نسبت به آن باید اهتمام ویژه‌ای داشت.
حجت‌الاسلام و مسلمین موسوی نیز در جمع نمازگزاران و خادمان شهدا با اشاره به اهمیت شهدا بن نماز علی‌الخصوص نماز اول وقت بابیان حدیثی از امام صادق علیه‌السلام گفت: اگر ما در زندگی به نماز اهمیت بدهیم و نماز را بزرگ بشماریم نماز در زندگی به کمک ما خواهد آمد.
وی افزود: آدمی با تکیه بر نماز اول وقت و عمل به آیه‌ی شریفه‌ی استعینوا بالصبر والصلوه قادر است تا تمامی مشکلات خود را حل کند.
مدیر ستاد اقامه نماز در ادامه با اشاره به خاطره‌ای از شهید عباس بابایی خاطرنشان ساخت: نماز اول وقت شاه‌کلید رفع مشکلات است که اگر به آن اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم بسیاری از مشکلات ما مرتفع خواهد شد.