حضور سرزده حجت الاسلام والسلمین فروزان نژاد در نمازخانه دستگاه های اجرایی بیش از گذشته و با جدیت دنبال می شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان هرمزگان؛ مدیر ستاد اقامه نماز استان جهت ارزیابی میدانی و درصد گیری کارمندان، ارباب رجوع و سایر مسئولین دستگاه ها جهت شرکت در نماز جماعت آن دستگاه، به طور تصادفی از نمازخانه های دستگاه ها بیش تر از گذشته بازدید خواهند کرد.

شایان ذکر است در این راستا، امروز اولین بازدید میدانی مدیر ستاد از نمازخانه اداره دکل شیلات استان بود و نماز ظهر و عصر به امامت ایشان برگزار شد.

فروزان نژاد بین دو نماز در خصوص فلسفه چرایی نماز و خواندن آن تصریح کرد: درواقع خواندن و اقامه نماز به پاس نعمات بی کران پرودرگار به ما بندگان می باشد.

مدیر ستاد گفت: با توجه به این ایام که مربوط به شهادت امام سجاد (ع) است، یکی از ویژگی های بارز ایشان سجده های طولانی بود که در رابطه با هر نیاز و اتفاق انجام می دادند.

شایسته هست ما نیز در نماز فرادی سجده هایمان را طولانی کنیم؛ نمازی ارزشمند تر است که سجده هایش طولانی باشد.

وی  گفت: همان طور که  انسان به نیاز های اولیه دنیوی  همچون آب و هوا جهت ادامه حیات نیاز دارد، نماز نیز نیاز معنوی انسان است که راهنمای او جهت ادامه حیات در مسیر غبار آلود زندگی دنیوی می باشد.

مدیر ستاد در پایان یاد آور شد با این که ما لحظات سختی همچون مرگ و مردن داریم، اقامه نمازدر جامعه  می تواند در آن لحظات ما را یاری کند. بحث نماز باید در اولویت همه نیازها قرار گیرد، باید نماز در اول وقت و آن هم به جماعت خواند.