فرماندار قدس از حمایت برنامه‌های ستاد اقامه نماز در این شهرستان خبر داد و گفت: توجه به امر به معروف و نهی از منکر باعث کاهش ناهنجاری‌ها می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از قدس، علی‌اصغر ناصربخت عصر امروز در حاشیه نشست ستاد اقامه نماز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مدیران در تمامی دستگاه‌ها باید نسبت به برگزاری اقامه نماز اقدامات لازم را انجام دهند و این مهم در تمامی دستگاه‌ها به صورت مستمر ادامه داشته باشد.

وی ادامه داد: ترویج و نهادینه کردن فرهنگ نماز، یکی از مهم‌ترین مسائلی است که باید بیش از گذشته به آن توجه کرد و به درستی بین آحاد مختلف جامعه گسترش داد.

فرماندار شهرستان قدس با اشاره به اینکه حمایت از برنامه‌های ستاد اقامه نماز از دیگر مسائلی است که باید به آن توجه شود،‌ خاطرنشان کرد: بر این اساس، فرمانداری با هدف ترویج و نهادینه کردن فرهنگ نماز از برنامه‌های ستاد اقامه نماز حمایت خواهد کرد.

اصغرناصربخت در بخشی دیگر از سخنان خود بر ترویج و نهادینه کردن فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر تأکید کرد و گفت: امر به معروف و نهی از منکر از مهم‌ترین فرایض دینی است که باید به آن توجه ویژه شود.

وی با تأکید بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر نقش بازدارندگی و پیشگیری دارد،‌ گفت: این امر مهم در حفظ سلامت جامعه و ارتقای امنیت اجتماعی و همچنین جلوگیری از گسترش ناهنجاری‌ها و آسیب‌های گناه و فساد نقش مؤثری دارد.

فرماندار شهرستان قدس از اقدامات و برنامه‌های در دست اجرای این شهرستان در مسیر توسعه و ترویج فرهنگ نماز و نهادینه کردن فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر را تأمین و اعزام روحانی و امام جماعت در مساجد، مدارس، ادارات، بازارها و مراکز تجاری و پارک‌هایی که نیاز به امام جماعت روحانی دارند، برشمرد.