جلسه مدیر ستاد اقامه نماز استان با طلاب و اساتید حوزه علمیه فاطمه الزهرا(س) در روز سه شنبه ۱۷ مهرماه سال جاری با حضور حجه الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان و جمعی از طلاب و اساتید در سالن اجتماعات مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) خوراسگان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، در این جلسه حجه الاسلام و المسلمین رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان ضمن اشاره به ارزش و جایگاه اقامه نماز در زندگی فردی و اجتماعی، افزود در مباحث احکام عملی تنها موضوعی که بیشترین آیات را به خود اختصاص داده ، نماز است.

حجه الاسلام و المسلمین رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان ضمن استناد به آیات و روایات اظهار داشت یکی از وظایف مهم طلاب و حوزه های علمیه تلاش در جهت احیای فرهنگ اقامه نماز در جامعه بویژه در میان نسل نو می باشد.

وی افزود طلاب باید با استفاده از منابع موجود (آیات، روایات و سیره انبیاء و ائمه معصومین«ع») جایگاه نماز را برای مردم و جوانان بیان کنند و بیان آثار، اسرار و فلسفه نماز برای مردم را به عنوان اولویت اول برنامه های تبلیغی خود قرار دهند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان در خاتمه سخنان خود در خصوص راهکارهای جهت جذب نوجوانان و جوانان به نماز و شیوه های دعوت به نماز مطالبی بیان نمود و از طلاب حاضر در جلسه خواست تا با بکارگیری شیوه های جذب مناسب و صحیح نسبت به دعوت و ترغیب نوجوانان و جوانان به نماز اقدام نمایند.