حجت الاسلام والمسلمین موسوی صبح امروز در نشستی با شهردار گرمدره در خصوص مرمت و بازسازی مسجد پارک جنگلی گرمدره گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز ، حجت الاسلام والمسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز صبح امروز در نشستی با شهردار گرمدره ، ضمن تشریح برخی فعالیت های فرهنگی و آموزشی  ستاد اقامه نماز در استان، در خصوص  وضعیت فعلی مساجد بین راهی استان البرز به نکاتی اشاره داشت.

وی در خصوص عدم وجود مسجد در اتوبان کرج به تهران و مشکلات موجود اظهار داشت: با توجه به تعداد چشم گیر شهرک های صنعتی در جاده مخصوص و شهرستان های استان و همچنین تردد قابل توجه افرادی که در روز به تهران عزیمت دارند، وجود مسجد در اتوبان کرج به تهران و همچنین جاده مخصوص بسیار الزامی است زیرا در فصل زمستان افرادی که به سمت تهران عزیمت دارند جهت اقامه نماز  صبح با مشکل مواجه می شوند.

قدوسی شهردار گرمدره در این نشست ضمن آمادگی کامل در رفع موانع موجود گفت: مجموعه شهرداری گرمدره آمادگی کامل دارد تا با استفاده از ظرفیت ها و همچنین اختیارات ، و با همکاری و راهنمایی ستاد اقامه نماز در رفع مشکلات اقدام نماید.