جلسه تشریح و تبیین وظایف شهرداری سمنان در برگزاری هرچه بهتر بیست و هفتمن اجلاس سراسری نماز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، در این جلسه معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد مرکزی اجلاس نماز با اشاره به اهمیت این اجلاس گفت: این اجلاس برای اولین بار در استان سمنان برگزار می گردد و برگزاری شایسته این اجلاس بسیار حائز اهمیت است.

منصور سرگزی در ادامه اظهار داشت: پیش بینی می گردد این اجلاس در اوایل آذر برگزار گردد و با هماهنگی دستگاه های مختلف و همچنین همکاری شهرداری سمنان امیدواریم در ایام برگزاری مراسم، سمنان به شهری با نگاه خاص و معنوی به این موضوع مبدل شود.

در ادامه مدیر کل امور اجتماعی استانداری سمنان با اشاره به حضور رییس جمهور در این اجلاس، اظهار داشت: با توجه به اینکه سمنان شهر رییس جمهور محترم است و برای اولین بار این رویداد در استان سمنان برگزار می گردد، توقعات بالاست و همکاری همه ی دستگاه ها را می طلبد.

امیر بینایی نقش مردم را در برگزاری این اجلاس مهم ارزیابی کرد و افزود: امیدواریم با مشارکت آحاد مردم شمایل شهر را نمازی جلوه دهیم و شاهد رویدادی مهم و اثر گذار باشیم. شهردار سمنان نیز با اشاره به اینکه نگاه به نماز و تلاش در جهت ترویج آن یک وظیفه همگانی است٬ گفت: شهرداری سمنان آمادگی خود را جهت برگزاری هر چه باشکوه تر این اجلاس اعلام می دارد و امیدواریم آثار و برکات آن شامل حال همه مردم شهر سمنان شود.