گردهمایی فصلی دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین؛ در ابتدای جلسه حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای محمدزاده کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد و نماینده دبیران اقامه نماز دستگاه ها در هیئت ارزیابی استان نکاتی را در خصوص عملکرد دستگاه ها و نقاط ضعف و قوت سال گذشته بیان کردند و همچنین به تبیین تفاهم نامه های سالجاری پرداختند.

در ادامه پس از اظهار نظر و طرح سوالات چند نفر از دبیران اقامه نماز دستگاه ها، مدیر ستاد اقامه نماز استان حجت السلام والمسلمین حاج آقای موسوی ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول و پاسخ به سوالات مطرح شده در جلسه به چند موضوع کلی اشاره کرد و از دبیران اقامه نماز خواست با هماهنگی مدیران دستگاه ها زمینه اجرای برنامه های مورد توافق با ستاد را فراهم نمایند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان با اشاره به نامه قائم مقام محترم ستاد اقامه نماز در خصوص پیش بینی بودجه سال ۹۸ در پیش بودن اجلاس استانی نماز گفت: با رایزنی مدیر و شورای اقامه نماز ضمن پیش بینی بودجه برای سال ۹۸ می توانید بسیاری از نگرانی فعلی در صورت عدم تخصیص اعتبار لازم به برنامه ها را برطرف کنید. همچنین در خصوص اجلاس استانی لازم است هر دستگاه حداقل یک نشست ویژه خانواده و کارکنان برگزار نماید و یا اینکه یک برنامه فرهنگی شاخص اجرا نماید.

در پایان حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای موسوی گفت: با توجه به موضوع اجلاس امسال ستاد اقامه نماز استان مسابقه کتاب خوانی از کتاب خانه بهشتی طراحی کرده و در حال اجرا است انتظار است دستگاههای اجرایی نیز در این مسابقه مشارکت نمایند.