دوره آموزش و توانمندسازی شیوه های انس کودکان و نوجوانان با نماز سه شنبه ۲۹ آبان ماه سال جاری با حضور حجت الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان، حجت الاسلام کاظمی استاد مرکز تخصصی نماز قم و جمعی از مربیان کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان؛ در مراسم افتتاحیه این دوره آموزشی حجت الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر از همکاری مجموعه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هدف از برگزاری این دوره ها را ارتقاء سطح دانش مربیان در خصوص موضوع نماز و همچنین انتقال این مفاهیم به کودکان بیان داشتند.

این دوره برای دوگروه از مربیان کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مدت ۸ ساعت در دو نوبت صبح وبعد از ظهر  و در دو روز با دعوت از اساتید مرکز تخصصی نماز قم برگزار گردید.

ایجاد زمینه مناسب برای توسعه و ترویج فرهنگ نماز در میان مربیان کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان، ارتقای دانش و بینش مربیان کانون نسبت به معارف نماز در زمینه احکام، اسرار، فلسفه و آثار آن، ارتقاء توانمندی و مهارت عملی مربیان کانون به منظور انس کودکان به نماز و گفتمان سازی و تبیین درست معارف دینی و ایجاد انس با نماز از اهداف برگزاری این دوره می باشد.