حجت‌الاسلام حسن زارعی عصر امروز در حاشیه آیین افتتاح نمایشگاه تخصصی نماز و فضای مجازی که به همت معاونت فرهنگی و ستاد اقامه نماز واحد بندرعباس برگزار شد، عنوان کرد: ترویج فرهنگ عبودیت و نماز بین دانشجویان زمینه‌ساز افزایش بصیرت است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان هرمزگان و به نقل از  گروه استان‌های خبرگزاری آنا از واحد بندرعباس، ایشان با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ عبودیت و نماز بین قشر دانشجو نقش مهمی در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی و افزایش بصیرت دارد، خاطرنشان کردند: زبان هنری، یکی از بهترین ابزارها در راستای انتقال معانی و مفاهیم دینی و ارزشی به جامعه به‌ویژه نسل جوان است.

زارعی هدف از برپایی نمایشگاه تصویری «نماز و بصیرت» را پیوند هنر و دین عنوان کرد و افزود: ترویج و گسترش فرهنگ نماز در میان نسل جوان به‌خصوص دانشجویان با زبان گویای تصویر است.

مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس، شناساندن اهمیت نماز در حوزه هنر علم و فرهنگ در دانشجویان را مهم ارزیابی کرد و افزود: حضور و استقبال دانشجویان واحد بندرعباس در مقایسه با گذشته برای بازدید از این نمایشگاه و گرویدن به عبودیت خالصانه افزایش چشمگیری داشته است.