اجلاسیه روش های موفق توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در سالن اجتماعات فرمانداری ورامین با حضور فرماندار محترم، دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان ورامین جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای قدوسی نژاد، کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان حجت الاسلام و المسلمین آقای عبدی و دیگر اعضای شورای اقامه نماز شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک با تلاوتی از آیات قرآن کریم برپا گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران؛ در ابتدای جلسه فرماندار محترم ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه به اهمیت اقامه نماز و اهتمام تمامی دستگاه ها به این امر تاکید فرمودند و آموزش و پرورش را مامور کردند آمار تمامی مدارسی را که نمازخانه دارند یا ندارند را تهیه کنند تا در جهت هر چه بهتر شدن و برپائی اقامه نماز جماعت جهت رفع مشکلات نمازخانه اقدام لازم صورت پذیرد.

در ادامه جلسه کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای عبدی ضمن خیر مقدم مجدد به حضار و تشکر از کلیه اعضا، جهت برپایی جلسه و ابلاغ سلام و خدا قوت مدیر استان چند نکته را یادآور شدند.

۱- شورای اقامه نماز در شهرستان فعال شود.

۲- شهرستانهای قرچک و پیشوا دبیر اقامه نماز خود را به ستاد استان معرفی نمایند.

۳- برنامه های اقامه نماز را از مدارس شروع و به دیگر دستگاه های سطح شهرستان تمیم داده شود.

در ادامه جلسه دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان ورامین به ارائه گزارش پیرامون فعالیت های انجام شده در خصوص توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز پرداختند.