در آخرین روز از آبان ماه ۱۳۹۷، مدیر ستاداقامه نماز به همراه کارشناس نظارت و ارزیابی از نمازخانه و وضعیت اقامه نماز  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بازدیدی داشتند که با استقبال پرشور مدیر کل محترم و کارکنان و پرسنل و مهارت آموزان این اداره مواجه شدند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی، حجت الاسلام والمسلمین کمیلی بعد از نماز ظهر و عصر که به امامت حجت الاسلام والمسلمین علیپور اقامه گردید؛ ضمن تشکر از فعالان اقامه نماز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، با توجه به آیات قرآن و روایات ائمه و بیانات مقام معظم رهبری به اهمیت نماز اول وقت پرداخت و افزود: خیر و شر زندگی انسان ها وابسته به نماز اول وقت است و تاکید بر تشویق و ترغیت نماز اول وقت کودکان و نوجوانان به همراه قرائت پسندیده نماز داشت.

وی افزود : کسانی که نماز اول وقت را سبک بشمارند خیر و برکت از زندگی دنیوی و اخرویشان میرود.

سپس با توجه به برگزاری اجلاسیه شهدای روحانیت در تاریخ اول آذر ماه امسال، افزود: جامعه روحانیت به نسبت آمار و ارقام بیشترین شهید را تقدیم انقلاب اسلامی نموده اند ؛لذا همگان را دعوت به حضور در کنگره شهدای روحانیت نمود.

مدیر کل محترم آموزش فنی و حرفه ای استان باتوجه به جشن تکلیفی که ویژه فرزندان کارکنان این اداره کل در هفته آینده برگزار خواهد شد؛ از ستاد اقامه نماز استان تقاضای مساعدت و همکاری نمود.

حجت الاسلام والمسلمین کمیلی گفت: باتمام انکاناتی که در اختیار داریم اعم از اساتید دوره و … در خدمت این اداره کل جهت هرچه با شکوه تر اجرا شدن جشن تکلیف خواهیم بود.