حجت‌الاسلام سرلکیان گفت: هزینه برای نماز هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است و باید بهترین مکانها را برای نمازخانه ها قرار دهیم.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی در گزارشی روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی اراک عنوان کرد: حجت‌الاسلام سرلکیان رئیس اداره تبلیغات اسلامی اراک در جلسه ستاد اقامه نماز اداره گفت: نماز یکی از مهمترین مقوله هایی است که از زمان صدر اسلام مورد توجه نبی مکرم اسلام(ص) و ائمه هدی بوده است.

وی با بیان این مطلب که نماز ستون دین مبین اسلام است و مسلمانان به اقامه آن در اول وقت اهتمام ویژه دارند، اظهار کرد: نماز انسان را به خداوند متعال نزدیک کرده و بندگان نمازگزار را از خطر لغزش و سقوط در امان نگه می دارد. حجت‌الاسلام سرلکیان ادامه داد: هزینه برای نماز هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است و باید بهترین مکانها را برای نمازخانه ها قرار دهیم.

در ادامه جلسه مصوباتی چون جلسه ای مشترک با حضور روحانیون با ستاد اقامه نماز استان، برگزاری جلسات آموزش قرآن برای روحانیون بصورت حضوری یا تهیه سی دی آموزشی، برگزاری دوره مدیریت مسجد جهت روحانیون و شناسایی افرادی از مبلغه ها برای تصحیح قرائت نماز خانم ها در جلسات خانگی به همراه داشت.