رحیمی مدیرعامل گاز استان گلستان با حضور در ستاد اقامه نماز استان با محمدی مسئول ستاد دیدار و گفتگو کردند. 

به گزارش روابط عمومی استانداری گلستان؛ در این دیدار مسئول ستاد اقامه نماز استان گلستان ضمن خوش آمدگویی، به تشریح وضعیت اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان پرداخته و از توجه و عنایت شرکت گاز در بحث نماز و ترویج و فرهنگ این فریضه الهی به ویژه همکاری در برگزاری باشکوه چهارمین اجلاس استانی نماز شهرستان آق قلا تقدیر کرد.

محمدی افزود: با وجود اینکه شرکت گاز یک دستگاه فرهنگی نبوده و رسالتش خدمات رسانی می باشد ولی عنایت ویژه ای به امورات فرهنگی به ویژه  نماز دارد و در این رابطه توانست با انجام برنامه های مختلف و تجهیز نمازخانه ها و… به عنوان یکی از دستگاه های برتر انتخاب شود.

در همین راستا رحیمی مدیر عامل گاز گلستان نیز ضمن تشکر از اظهار محبت مسئول ستاد اقامه نماز استان، گزارشی از عملکرد و برنامه های شورای اقامه نماز شرکت ارائه نموده و هر نوع خدمت در مسیر توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز را افتخار بزرگی برای خود و مجموعه کارکنان شرکت گاز دانست.

وی تصریح کرد: همواره اولویت برنامه زندگیمان باید توجه به نماز و ترویج فرهنگ نورانی آن باشد زیرا تمام موفقیت های زندگی ناشی از اهتمام به نماز و تمامی مشکلات ما نیز از عدم توجه و سهل انگاری به این فریضه الهی می باشد.