به منظور هماهنگی لازم برای برگزاری دوره آموزشی معارف نماز ویژه دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان جلسه ای با حضور سرپرست ستاد اقامه نماز استان و رئیس دانشگاه فرهنگیان و معاونین آن دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان؛ در این جلسه آقای دکتر معروفی رئیس دانشگاه فرهنگیان ضمن تقدیر از همکاری ستاد اقامه نماز، به تشریح برنامه های در دست اقدام جهت توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در آن دانشگاه پرداختند.

در ادامه جلسه آقای عظیمی سرپرست ستاد اقامه نماز استان با اشاره به همکاری مشترک ستاد اقامه نماز  و دانشگاه فرهنگیان گفتند: دانشگاه فرهنگیان می تواند نقش ویژه ای در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز داشته باشند چون وظیفه این دانشگاه، تربیت معلمانی است که در آینده تعلیم و تربیت دانش آموزان و آینده سازان کشور به آنها سپرده خواهد شد.

اگر معلمان به آداب و اسرار نماز تسلط کامل داشته باشند و خود عامل به نماز باشند میتوانند دانش آموزانی اهل نماز تربیت کنند.

در ادامه جلسه پس از بحث و تبادل نظر مقرر گردید که دوره ی آموزشی معارف نماز برای دانشجویان ترم آخر به تعداد ۹۱ نفر در روزهای ۹۷/۹/۲۱ الی ۹۷/۹/۲۲ برگزار گردد.