دوره توانمندسازی ائمه جماعت مدارس«طرح مفتاح » پنجشنبه ۱۵ آذرماه سال جاری با حضور حجت الاسلام جعفری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان، حجت الاسلام نریمانی از اساتید تخصصی نماز، رحیمیان از اساتید روانشناسی و جمعی از ائمه جماعت مدارس در محل سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی شهرضا برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان این دوره آموزشی برای ائمه جماعت مدارس به مدت ۶ ساعت و با دعوت از اساتید تخصصی نماز و روانشناسی برگزار گردید.

در ابتدای این دوره آموزشی حجت الاسلام جعفری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان به بیان راهکارهای عملی برای جذب دانش آموزان به نماز و پرنشاط شدن فضای مدارس جهت گر ایش به نماز با شرکت حداکثری دانش آموزان پرداخت.

در ادامه رحیمیان از اساتید روانشناسی  شیو ه ها و راهکارهای روانشناسی  را پیرامون جذب دانش آموزان به نماز ارائه کرد. در خاتمه این دوره آموزشی حجت الاسلام نریمانی از اساتید تخصصی نماز درباره راهکارهای عملی جذب مخاطب و دانش آموزان مطالبی را بیان نمود.

ایجاد زمینه مناسب برای توسعه و ترویج فرهنگ نماز در میان دانش آموزان و خانواده های آنان، ارتقاء توانمندی و مهارت عملی ائمه جماعات مدارس  به منظور انس دانش آموزان به نماز وگفتمان سازی و تبیین درست معارف دینی و از اهداف برگزاری این دوره می باشد.

لازم به ذکر است که این دوره آموزشی با همکاری ستاد اقامه نماز، معاونت پرورشی مدیریت آموزش و پرورش و سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان شهرضا  برگزار گردید.