رییس ستاد اقامه نماز استان قم گفت: اگر امروز برای نماز سرمایه گذاری نشود در جای دیگر باید هزینه های سنگین پرداخت شود.

به گزارش ایثار واحد استان قم، محمدخامه یار با حضور در جمع اعضای شورای نماز بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم که با حضور مدیرکل بنیاد استان تشکیل شد افزود: باید برای ارزشها و واجبات دین که نیاز جامعه ما است سرمایه گذاری کنیم این سرمایه گذاری بازدهی دارد، اما بی توجهی به این امر مسایل و مشکلاتی در پی دارد و جامعه باید هزینه سنگین آن را پرداخت کند.
کسانی که امروز وارد عرصه نماز می شوند احساس تکلیف دینی می کنند عرصه نماز نیازمند حمایت است و این واجب دینی باید مورد تاکید قرار گیرد.
تجلیل از نمازگزاران که تازه به سن تکلیف رسیده اند و تشویق خادمان نماز موجب ارایه الگویی مناسب به جامعه است این تشویق ها باید د رمدارس پررنگ دیده شود چرا که تاثیر تربیتی بر نسل آینده دارد.
فرزندان شاهد و ایثارگر از جایگاه ارزنده ای برخوردارند شناسای و معرفی برگزیدگان عرصه نماز از این قشر ارزشمند به سایر دانش آموزان تاثیر ارزنده دارد لذا برنامه های نماز و تشویق ها باید در مدارس شاهد مورد توجه بیشتر باشد.
شهدا با نماز انیس بودند و در وصایایشان بسیاری بر نماز تاکید داشتند، وصایای نماز باید تکثیر شود، شهدا بخاطر احیای ارزش ها و واجبات جانفشانی کردند وامروز باید از ارزشهای شهدا دفاع کنیم.