رئیس اداره تبلیغات اسلامی دلیجان گفت:نماز اول وقت خشنودی خداوند را به همراه دارد.  

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی در گزارشی روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان عنوان کرد: حجت‌الاسلام علی شاکری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلیجان در گفت و گو با رابط خبری این اداره گفت: نماز در اول وقت اجر و ثواب فراوان دارد و عمل به این فریضه در اول وقت آثار تربیتی و معنوی بسیاری برای شخصی که آن را به جا می آورد دارد.

وی افزود: نماز اول وقت خشنودی خداوند را به همراه دارد مگر انسان چیزی جز خشنودی و رضایت پروردگارش را می خواهد انسان مومن در همه حال به دنبال رضایت و خشنودی پروردگارش است نه به دنبال رضایت بندگانش هر چند که رضایت بندگان خداوند در راستای رضایت خداوند است.

حجت‌الاسلام شاکری عنوان کرد: گرایش به سمت نماز نقطه مقابل به گرایش دنیوی است هر اندازه انسان قطع رابطه با مادیات و خواهش های نفسانی داشته باشد به همان نحو گرایش به خداوند متعال پیدا می‌کند و چه سعادت و رستگاری بالاتر از این که انسان رو به پرودگار نماید تا از لذایذ پوچ دنیای مادی رها شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی دلیجان نگاه انسان به نماز را مهم دانست و خاطر نشان کرد: بایستی به نماز به دید انسان نیازمند نگاه کرد نبایستی به دید مشقت و سختی به نماز نگاه کرد هر چقدر انسان به نماز به دید نیازمندی نگاه کند نه بر اساس تکلیف، سبب بهره بیشتر بردن از نماز می‌شود.