فرماندار ابوموسی با تاکید بر تکریم ارباب رجوع به‌ عنوان یکی از برنامه‌های مسؤولان گفت: رؤسای ادرات شهرستان باید پاسخگویی مردم و شهروندان باشند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، رضا پوربابایی ظهر امروز در نهمین نشست شورای اداری که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن فروزان‌نژاد برگزار شد، تکریم ارباب رجوع را یکی از برنامه‌های مسؤولان برشمرد و اظهار داشت: رؤسای ادرات شهرستان باید پاسخگویی مردم و شهروندان باشند.

وی، مسؤولیت را امانتی گران برشمرد و در خصوص جذب نیروهای بومی این جزیره تاکید داشت.

فرماندار ابوموسی در بخش دیگری از سخنان خود از حضور منظم مدیران و مسئولین در نماز جماعت شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

پوربابایی با اشاره به وحدت و همدلی بین مسؤولان و شهروندان در امر اقامه نماز تصریح‌کرد: در شهرستان ابوموسی، به اهمیت و جایگاه نماز به بهترین شکل ممکن پرداخته شده و حضور باشکوه مسؤولان و مردم در برگزاری نماز جماعت قابل تقدیر است.

در ادامه این نشست، حجت‌الاسلام و المسلمین فروزان نژاد رئیس ستاد اقامه نماز هرمزگان با اشاره به این‌که نماز در اجتماعی شدن افراد تاثیرگذار می‌باشد، افزود: موتور محرکه قرآن، نماز، غدیر و عاشورا  است.

حجت‌الاسلام فروزان‌نژاد تاکیدکرد: برگزاری نماز جماعت در ادارات، سلامت فضای اداری را به همراه دارد.

وی در پایان، انقلاب اسلامی ایران را مدیون خون شهدا دانست و اظهار داشت: مسؤولان باید به توصیه‌های شهدا که یکی از مهم‌ترین آنها اقامه نماز است، توجه ویژه داشته باشند.