بندرعباس- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده سومین اجلاس استانی نماز در استان نیمه دوم دیماه برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، ایرج حیدری شامگاه یکشنبه در نشست شورای اقامه نماز هرمزگان اظهار داشت: در این اجلاس از برگزیدگان و فعالان عرصه نماز در استان هرمزگان تجلیل می شوند.
وی با بیان اینکه ترویج نماز در جامعه رسالتی همگانی است، افزود: سومین اجلاس استانی نماز در هرمزگان باید به گونه ای برگزار شود که اثر بخش و با محتوا باشد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: این اجلاس با همکاری و هم افزایی تمام دستگاه های مسئول در استان با خروجی مناسب برگزار گردد تا بیش از پیش زمینه ترویج این فریضه نورانی در جامعه به ویژه برای نسل جوان فراهم شود.
حیدری با اشاره به اهمیت توجه به وضعیت نماز خانه های بین راهی استان، بیان داشت: مجتمع های خدماتی بین راهی هرمزگان باید از نظر امکانات و تجهیزات برای اقامه فریضه نورانی نماز مجهز باشند.
وی در بخش دیگری از صحبتهای خود با اشاره به حماسه نهم دی، گفت: مردم ایران در روز ۹ دی حماسه بصیرت خود در دفاع از اسلام و ولایت را به نمایش گذاشتند.