این دیدار با حضورنماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر ایلام، رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز و مدیرکل آموزش وپرورش استان ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام،  دیدار چهره به چهره نماینده  محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر ایلام با فرهنگیان سراسر استان امروز صبح در یک فضای دوستانه و صمیمی در محل مجتمع امور تربیتی شهر ایلام برگزار گردید.

در این دیدار رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام در رابطه با موضوع نماز در ادارات ومدارس آموزش وپرورش گفت: مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام به بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز، این اجلاس سالانه را نشانه‌ حق‌گزاری در برابر فریضه نماز خواندند و درباره اهمیت نماز افزودند: نماز آنجا که با خشوع و حضور گزارده شود جامعه را به صلاح و سداد در زبان و عمل می کشاند و اعتلا می‌بخشد.آموزش و پرورش می تواند در این عرصه از اثرگذارترین‌ها باشد. مدارس را مزین کنید به نمازخوانی نوجوانان؛ این برترین تضمین برای سلامتی آینده‌ جامعه است.

وی بااشاره به تفاهم نامه فی ما بین گفت :توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نمازرا فراهم کردن زمینه التزام آگاهانه به فرمایشات مقام معظم رهبری و ادای فرضیه نماز در بین مخاطبان، افزایش وتقویت و آگاهی دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی با قرائت و ادای صحیح نماز، غنی سازی محیط یادگیری مخاطبان به مواد و محتوای آموزشی – فرهنگی ازاهداف این تفاهم نامه خواهد بود.

سپس اسفندیار رستم زاد مدیر کل آموزش وپرورش استان  ضمن عرض خیر مقدم  به حجه الاسلام کریمی تبار نماینده  محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر ایلام رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام و فرهنگیان استان به بیان مطالبی در رابطه با روحیه مطالبه گری این قشر پرداخت و افزودند: هدف از برگزاری این دیدار، گفت و گوی صمیمی و بیان انتظارات معلمان از مسؤولان می باشد.

به جهت مدیریت زمان و پاسخ دهی مناسب به همه ی سوالات فرهنگیان برگه هایی در بین حاضرین توزیع و سپس جمع آوری شد، سوالات مطرح گردید و پاسخ مناسب توسط نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر ایلام ارائه گردید.