مدیر ستاد اقامه نماز هرمزگان تاکید کرد: مسؤولان نماز را منشاء برای درمان آسیب‌های اجتماعی بدانند و روحیه خدمت برای نماز را ترویج کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن فروزان‌نژاد صبح امروز در دیدار با سرپرست مدیریت شعب پست بانک استان به اهمیت و تبیین نقش فریضه الهی نماز در زندگی  اشاره و اظهار داشت: نماز، ارتباط فرد را با خانواده، همکار و دوستان استحکام می‌بخشد.

وی در ادامه افزود: در روایات نیز آمده است ادای این فریضه واجب، ایمان فرد نمازگزار را قوی‌تر و اعتماد وی به خداوند تقویت می‌کند، اگر چنین نباشد، فرد باید در ایمان و اعمال تجدیدنظر کند.

 مدیر ستاد اقامه نماز هرمزگان تصریح کرد: نماز باید همراه با ولایت باشد و نماز بدون ولایت، عبادت نیست. نماز و ولایت اهل بیت(ع) در کنار هم هستند.

حجت‌الاسلام فروزان‌نژاد در ادامه بیان کرد: نماز کاتالوگ نظام امامت و انقلاب است و همان‌طور که  در نماز جماعت یک نفر به‌عنوان امام جماعت در جلو می‌ایستد و پشت سر، مأمومین از امام باید تبعیت کنند در انقلاب اسلامی نیز همه باید از ولایت و ولی‌فقیه تبعیت کنیم.

وی افزود: مسؤولان نماز را منشاء درمان آسیب‌های اجتماعی بدانند و روحیه خدمت برای نماز را ترویج کنند.

مدیر ستاد اقامه نماز هرمزگان بیان داشت: نماز از الطاف خفیه الهی است و در روز پنج مرتبه نماز می‌خوانیم تا گرد وخاک و معصیت‌هایی در طول روز اگر دچار شدیم در فاصله بین دو نماز آمرزیده شود.