بازدید سرزده ازجایگاه های عرضه سوخت، مجتمع های خدمات رفاهی و نمازخانه ی آن ها در محور بندرعباس – میناب و بالعکس و توزیع کتاب و نصب پوستر نمازی در نمازخانه ها انجام شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان هرمزگان؛ این بازدید با حضور نمایندگانی از ستاد اقامه نماز،استانداری، نظارت بر اماکن عمومی ناجا، خدمات بهداشتی و درمانی استان، اداره کل میراث فرهنگی، راهداری و حمل و نقل جاده ای و پخش فرآورده های نفتی در محور بندرعباس – میناب و بالعکس ازمجتمع  خدمات رفاهی آسایش گستر، داریوش،درتوجان و  جایگاه عرضه سوخت مینا نخل بازدید شد.

در این بازدید توسط همکاران ما در ستاد اقامه  چند جلد کتاب قطره ای از دریای نماز به تالیف حجت الاسلام والمسلمین قرائتی و به همراه پوستری از صحبت های ایشان در نمازخانه مجتمع های خدمات رفاهی و عرضه سوخت قرار داده شد.

شایان ذکر است در این بازدید هرکدام از دستگاه ها باتوجه به وظایف محوله خود از وضعیت نمازخانه، سرویس های بهداشتی ، جایگاه عرضه سوخت، رستوران ،مغازه ها و… بازدید بعمل آوردند.

در این بازدید ها نکات و عیوب موجود بررسی و به برخی  مدیریت جایگاه های عرضه سوخت و خدمات رفاهی تاکید شد ظرف مدت ۷ الی ۱۰ روز به برطرف کردن موارد ذکر شده بپردازند.