حجت الاسلام والمسلمین موسوی روز سه شنبه ۱۸ دی ماه با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان هشتگرد با حجت الاسلام والمسلمین مختاری دیدار و گفتگو کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز البرز در این دیدار به برخی فعالیت های فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز در استان و همچنین شهرستان هشتگرد اشاره داشت و گفت: نشست های متعددی با محوریت نماز در آموزش و پرورش شهرستان ویژه مدیران، مربیان پرورشی و دانش آموزان و همچنین دوره های آموزشی معارف نماز در بیمارستان هشتگرد ویژه بهیاران و پرستاران برگزار شده است که مورد استقبال قرار گرفت.

موسوی در این دیدار اقدامات خوب و ارزنده امام جمعه هشتگرد در راستای توسعه و گسترش اقامه نماز در بین دانش آموزان و مدارس را شایسته تقدیر دانست و گفت: حضور امام جمعه محترم در مدارس جهت نماز جماعت و همچنین بازدید همراه با مسئولین شهرستان به مدارس گامی موثر در ترویج اقامه نماز است.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین مختاری امام جمعه شهرستان هشتگرد به فعالیت های فرهنگی در شهرستان اشاره و اظهار داشت: با مشارکت شهرداری ، آموزش و پرورش و دفتر امام جمعه در خصوص پرداخت حق القدم ائمه جماعات در مدارس تعداد ۵۸ نماز جماعت با حضور روحانیون در مدارس آغاز شد و هر هفته دو سخنرانی توسط امام جمعه در مدارس انجام میگیرد.

وی افزود: هر هفته همراه با تعدادی از مسئولین شهرستان بازدیدی از مدارس انجام میگیرد و مشکلات مدارس در حضور مسئولین مطرح تا در اسرع وقت نسبت به مرتفع نمودن اقداماتی صورت گیرد.

امام جمعه هشتگرد در خصوص فعالیت های انجام شده اظهار داشت: اعتقاد ما بر این است که نماز اگر از مدارس پایه گذاری شود  و این حس مذهبی در وجود دانش آموزان پرورش یابد سپری مستحکم در برابر آسیب های اجتماعی خواهد بود.