جلسه هم اندیشی ستاد اقامه نماز استان با مسئولین اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان پیرامون برنامه های فرهنگی آموزشی روز سه شنبه ۱۸ دی ماه سال جاری با حضور حجه الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، طباطبائی رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش استان و کارشناسان قرآن، عترت و نماز نواحی شش گانه آموزش و پرورش استان اصفهان در محل دفتر مدیر ستاد استان اصفهان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان در این جلسه حجه الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان ضمن تشکر و قدردانی از همکاری مسئولین آموزش و پرورش در اجرای برنامه های مشترک فرهنگی، افزود ۸۰ درصد برنامه های ستاد اقامه نماز متمرکز در آموزش و پرورش هست.

وی با اشاره به اجرایی شدن سند تحول آموزش و پرورش ماهیت آن را در زمینه فرهنگی اعتقادی دانست و افزود اجرای کامل این سند می تواند زمینه ساز رشد و ارتقای فرهنگ ایرانی اسلامی در جامعه شود.

حجه الاسلام رنجبر با اشاره به برگزاری اجلاس سراسری نماز در ۱۴ آذر ماه سال جاری، برگزاری کارگاه های آموزشی خانواده ها و گفتمان­ های نمازشناسی ویژه دانش آموزان در سطح تمامی مدارس استان با حضور اساتید تخصصی نماز و با عنوان اجلاس که شیوه ها و مهارت های دعوت به نماز می باشد را از ثمرات این اجلاس دانست.

مدیر ستاد اقامه نماز استان با اشاره به نقش والای روحانیت در مدارس افزود پاسخگویی به شبهات دانش آموزان و جذب نوجوانان به نماز می تواند با کاهش عوامل آسیبهای اجتماعی، زمینه رشد و سعادت در جامعه را فراهم نماید.

در ادامه جلسه مسئول اداره کل آموزش و پرورش استان به بیان دیدگاه های خود در مورد این طرح پرداخت.