حجت الاسلام والمسلمین موسوی ، ۱۶ دی ماه با ریاست و امام جماعت شرکت گاز منطقه ۲ کرج دیدار و در خصوص اجرای برنامه های مصوب سال ۹۷ شرکت گاز در راستای توسعه و ترویج اقامه نماز گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز؛ موسوی ضمن اشاره به برخی برنامه های فرهنگی ستاد اقامه نماز در استان اظهار داشت: در راستای ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در ادارات کل ، ستاد اقامه نماز کشور تفاهم نامه ای با دستگاه های اجرایی کشور تنظیم نموده است که بر اساس ظرفیت های ادارات می باشد.

وی اظهار داشت: شاخص ارزیابی نماز ادارات بر اساس همین تفاهم نامه می باشد و با اجرای مفاد آن گامی در راستای ترویج نماز در بین کارکنان و خانواده های آنها برداشته خواهد شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز  در جمع نمازگزاران با اشاره به اهمیت اقامه نماز در ادارات به خصوص نماز اول وقت با بیان حدیثی از امام صادق علیه‌السلام گفت: اگر ما در زندگی به نماز اهمیت بدهیم و نماز را بزرگ بشماریم نماز در زندگی به کمک ما خواهد آمد.

وی افزود: آدمی با تکیه بر نماز اول وقت و عمل به آیه‌ی شریفه‌ی استعینوا بالصبر والصلوه قادر است تا تمامی مشکلات خود را حل کند.