رئیس ستاد اقامه نماز کهگیلویه و بویراحمد گفت: در محور یاسوج به اقلید هیچ مکانی برای به جای آوردن فریضه نماز نیست در حالی که در سال‌های اخیر حجم زیادی از تردد در این محور وجود دارد و باید مسوولان فکری به حال این مشکلات کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، در نشست کارگروه گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد موضوعی مطرح شد که وجهه خوبی برای استان کهگیلویه و بویراحمد نخواهد داشت چرا که در منظر دید عموم مردم به خصوص مسافران و گردشگرانی قرار دارد که از جاده‌ها و مسیرهای مواصلاتی این استان عبور می‌کنند و به عیان این نقایص را به چشم می‌بینند.

در نشست کاگروه گردشگری استان وقتی نوبت به رئیس ستاد اقامه نماز کهگیلویه و بویراحمد رسید سید الیاس چراغ‌زاده به وضعیت نمازخانه‌های بین راهی استان اشاره کرد و برخی نواقص و کمبودها را برشمرد.

چراغ‌زاده از وضعیت بد آب در مساجد و نمازخانه‌های بین راهی گفت: که مهم‌ترین نیاز یک نمازخانه و مسجد به شمار می‌رود هم برای طهارت و هم برای وضو گرفتن که در اصلی‌ترین جاده‌های استان این کمبود وجود دارد و همین موجب می‌شود که عملا مسافر و گردشگر از نمازخانه و مسجد بین راهی برای به جای آوردن این فریضه استفاده نکنند.

از جمله این مشکل که چراغ‌زاده به ان اشاره کرد در محور یاسوج به اصفهان و شلال‌دان در محور باشت به گچساران بود کهمسوولان باید فکری به حال این وضعیت کنند.

اما چراغ‌زاده به مشکل و کمبود دیگری هم اشاره کرد که به هیچ وجه زیبنده نیست گفت: که در محور یاسوج به اقلید هیچ مکانی برای به جای آوردن فریضه نماز نیست در حالی که در سال‌های اخیر حجم زیادی از تردد در این محور وجود دارد و باید مسوولانفکری به حال این مشکلات کنند.