نشست دانش آموزی پیرامون نماز و مسائل آن شهرستان شهرضا سه شنبه ۱۸ دی ماه سال جاری با حضور حجه الاسلام جعفری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان، جمعی از اولیا و دانش آموزان دانش آموزان در دو دبیرستان متوسطه اول جهانگیرخان قشقایی و مدرسه ابتدایی ترک آباد شهرستان شهرضا برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان در این جلسه حجه الاسلام جعفری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان پیرامون حضور قلب در نماز مطالبی بیان کرد.

وی با اشاره به حدیث« لا صلوه الا بحضور القلب» به فواید و آثار نماز و نقش آن درتهذیب جان و اندیشه انسانی پرداخت و اقامه نماز را از ویژگی های شاخص یک دانش آموز موفق دانست.

حجت الاسلام جعفری با اشاره به آیه ۳۸ سوره کهف دانش آموزان را به انجام کار نیک و عمل صالح سفارش نمود و افزود توکل برخدا، نیکی به پدر و مادر، اقامه نماز، پیوند با اولیای الهی و حضور در مسجد سبب پیشرفت در زندگی انسان می شود.

در ادامه حجه الاسلام جعفری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان در جلسه سؤالاتی را پیرامون قرائت صحیح نماز مطرح کرد و به دانش آموزانی که پاسخ صحیح دادند، جوایزی اهدا شد.

در پایان نماز ظهر و عصر به امامت حجه الاسلام جعفری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان با حضور دانش آموزان و اولیای آنان اقامه شد.