حجت الاسلام والمسلمین موسوی سه شنبه ۱۸ دی ماه با مدیر آموزش و پرورش شهرستان هشتگرد دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز؛ مدیر ستاد اقامه نماز البرز با اشاره به برگزاری اجلاس نماز در این شهرستان اظهار داشت: اولین اجلاس نماز در آذر ماه در شهرستان ساوجبلاغ با موضوع شیوه ها و مهارت های دعوت به نماز برگزار شد و برگزاری چنین برنامه های می تواند نقش مفیدی در توسعه فرهنگی شهرستان داشته باشد.

موسوی در این جلسه ضمن اشاره به پیام مقام معظم رهبری به بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز اظهار داشت: یکی از نکات پر اهمیت در پیام ایشان، اشاره به تاثیر گذاری آموزش و پرورش در ترویج فرهنگ نماز در بین جوانان و نوجوانان در محیط مدارس است.

وی افزود : با توجه به این پیام وظیفه آموزش و پرورش در ایجاد حس مذهبی در دانش آموزان و تقویت باور های اعتقادی آنها بسیار سنگین است و نباید از تاثیرات نماز بعنوان برترین تضمین برای سلامتی آینده جامعه و همچنین کاهش آسیب های اجتماعی غافل ماند.

مدیر ستاد اقامه نماز البرز همچنین از همکاری و مشارکت خوب آموزش و پرورش این شهرستان با ستاد اقامه نماز استان و تلاش های دبیر اقامه نماز ساوجبلاغ قدردانی کرد و گفت: دوره های آموزشی متعددی با محوریت نماز ویژه مدیران، مربیان پرورشی و دانش آموزان در شهرستان ساوجبلاغ اجرا شد و مورد اقبال قرار گرفت.