نشست هم اندیشی مسئولان ستاد اقامه نماز و مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز گیلان امروز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز گیلان، رییس ستاد اقامه نماز استان در این نشست با قدردانی از تولید برنامه های فاخر در خصوص نماز در صدا و سیمای مرکز گیلان که در جشنواره ها و اجلاس استانی و سراسری نماز حائز رتبه شد گفت: رسانه ملی بعنوان رسانه فراگیر معتمد مردم برای انعکاس مسایل دینی و عبادی است.
حجت الاسلام والمسلمین ابوطالب حجازی با اشاره به سخنان امام راحل مبنی بر اینکه صدا و سیما دانشگاه است افزود: مدیران و کارشناسان رسانه ملی به عنوان مدرسان این دانشگاه با فرهنگ سازی و اطلاع رسانی صحیح منشا خیر و برکات در جامعه هستند.
سرپرست صدا و سیمای مرکز گیلان هم در این نشست با اشاره به اهمیت و جایگاه نماز گفت: نظم بخشی درکارها وافزایش شکیبایی افراد در روند زندگی از برکات توجه به نماز است.
محمد باقر باقرزاده به تولید آثار هنرمندانه و فاخر در خصوص فرهنگ نماز در رسانه استانی اشاره کرد و افزود: دربرهه ای که دشمنان بدنبال شبه افکنی در دین هستند وظیفه برنامه سازان رسانه ملی تولید آثار فاخر برای تبیین حقایق دینی است.
در ادامه این نشست هریک از معاونان صدا، سیما، خبر، فضای مجازی، برنامه ریزی و پژوهش و همچنین برنامه سازان صدا و سیمای مرکز گیلان گزارشی از آثاری تولیدی و آثار جدید در دست تهیه با رویکرد نماز ارایه کردند.