به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی در گزارشی روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان عنوان کرد: حجت‌الاسلام رحیم اهرمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تفرش در گفتگو با رابط خبری این اداره اظهار کرد: نماز مقدمه رسیدن به معرفت است و باید بندگی خدا در نماز تکرار و تقویت شود.

وی با بیان اینکه یکی از رسالت‌های اصلی پیامبران به‌ویژه پیامبراکرم (ص) دعوت مردم به توحید و یکتاپرستی و توجه به روز معاد بوده، افزود: این امر مهم از طریق ذکر خدا میسر می‌شود. رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تفرش ادامه داد: فضای مجازی فضایی است که به صورت عالمانه و متفکرانه و با شناخت مخاطب می توان بهترین استفاده را از آن برد.

وی اظهار کرد: می توان از فضای مجازی در راستای ترغیب افرادی که از نماز دور شده اند بهره برد و با زبان زمان فعلی با این افراد بهره برد.

حجت‌الاسلام اهرمی اظهار کرد: فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به ما کمک می‌کند تا با مدیریت صحیح و برنامه‌ریزی اصولی اندیشه‌های‌مان را با دیگران به اشتراک بگذاریم.

این مسئول فرهنگی با اشاره به نابودی داعش اظهار کرد: گفت: داعش از بین رفت و موجب خوشحالی ملت های مسلمان شد چرا که این گروهک تروریستی نه تنها برای منطقه بلکه برای کل بشریت خطرناک بود.