کارگاه آموزشی خانواده مطهر ویژه نمایندگان امور زنان و خانواده استانداری و دستگاه های اجرایی استان کردستان در شهرستان سنندج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان؛ آقای عظیمی سرپرست ستاد اقامه نماز استان و سرکار خانم آژیر مدیر کل امور زنان و بانوان استانداری کردستان ضمن حضور در کلاس بر روند اجرای کارگاه نظارت کردند.

آقای اکبر عظیمی سرپرست ستاد اقامه نماز استان کردستان ضمن تشکر از همکاری دفتر امور زنان و خانواده استانداری در جهت برگزاری این دوره و قدر دانی از زحمات حاضرین در جلسه گفتند: کسانی که به عنوان دبیر شورای اقامه نماز یا نماینده امور بانوان در جهت توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در ادارات تلاش می کنند قدر این موقعیت را بدانند چون مورد لطف و عنایت خداوند قرار گرفته اندو باید شکرگزاری این توفیق که نصیب آنها شده است را به جا آورند.

ایشان گفتند: اگر می خواهید همکارانی با ایمان، پرتلاش ،خوش برخورد با ارباب الرجوع داشته باشید و از آسیب های اجتماعی و اداری پیشگیری کنید باید با استفاده از همه امکانات و ظرفیت ها در جهت توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز تلاش کنید.

خانم آژیر ضمن تشکر از شرکت کنندگان در این کارگاه گفت: هدف از برگزاری این کارگاه آموزش و توانمند سازی نمایندگان امور بانوان دستگاه ها و توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در بین همکاران خواهر در ادارات و سازمان ها می باشد و با انعقاد تفاهم نامه بین ستاد اقامه نماز و امور زنان و خانواده استانداری امیدواریم بتوانیم کارگاه ها و دوره آموزشی در زمینه نماز را بیشتر و فراگیر تر برگزار کنیم.