مراسم معنوی جشن تکلیف دختران شهرستان شهرضا شنبه ۶ بهمن ماه سال جاری با حضور حجه الاسلام جعفری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان، رستگار مدیرآموزش و پرورش شهرستان، جمعی از مسئولین آموزش و پرورش شهرستان و ۵۵۰ نفر از دانش آموزان دختر ۱۵ دبستان از مناطق مختلف شهرستان در سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان شهرضا برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، در این مراسم معنوی علاوه بر اجرای برنامه های متنوع و معنوی توسط دانش آموزان، حجه الاسلام و المسلمین علیدادی یکی از مجریان جشن تکلیف، ضمن تأکید بر جایگاه و ارزش اقامه نماز در شرع مقدس و همچنین اشاره به حساس بودن این مرحله از زندگی دانش آموزان از کلیه دانش آموزان خواست تا نماز را در اول وقت بجای آورند تا از آثار و برکات آن بهره مند گردند.

وی همچنین در خصوص اهمیّت و ارزش عبادت و در رأس آنها نماز در زندگی انسان نکاتی را مطرح نمود و از دانش آموزان خواست تا نماز را از ابتدای این سن مورد توجه قرار دهند تا در کلیه مراحل زندگی و تحصیلی موفق باشند.

در این مراسم نورانی و معنوی حجه الاسلام جعفری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان ضمن عرض تبریک به دانش آموزان، مادران، مربیان و مسئولین آموزشگاه در خصوص آداب نماز جماعت و حضور قلب در نماز مطالبی را عنوان نمود و تأکید کرد اگر اعمال انسان با حضور قلب انجام گیرد به موفقیت ختم خواهد شد.

حجه الاسلام جعفری در ادامه سخنان خود از دانش آموزان خواست تا همواره به والدین و آموزگاران خود احترام بگذارند و حتی الامکان نماز را اول وقت اقامه نمایند تا از آثار و برکات این فریضه مقدس و الهی بهره مند شوند.

در این مراسم معنوی به کلیه دانش آموزان جوایزی اهدا گردید و در پایان دانش آموزان نماز جماعت ظهر وعصر را به امامت حجه الاسلام جعفری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان اقامه کردند.