دومین جلسه هماهنگی برگزاری چهارمین اجلاس استانی نماز باحضور سرپرست معاونت هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری، مدیرستاد اقامه نمازاستان و مدیران کل دستگاه های اجرائی مربوطه امروز صبح در استانداری اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل ، در این جلسه کریمی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: نماز، ستون دین اسلام است و شایسته است در نظام اسلامی توجه به نماز و اجرای برنامه های متناسب و در شان این فریضه واجب تلاش های لازم صورت گیرد.

کریمی در ادامه این جلسه بیان کرد: لازم است در این اجلاس از افراد تاثیرگذار در اعتلای فرهنگ نماز و دبیران نماز دستگاه های اجرایی استان تجلیل بشود و تمام دستگاه های تاثیر گذار و فرهنگی و آموزشی باید در برگزاری هرچه باشکوه تر اجلاس استانی نماز مشارکت کنند.

گفتنی است در این جلسه عبدی مدیرستاد این استان نیز در سخنانی به اجلاس های استانی برگزار شده  اشاره کرد و گفت : سه سال متوالی در استان اردبیل اجلاس های استانی نماز به نحو مطلوب و در بهترین کیفیت و کمیت اجرا شده و امید است چهارمین اجلاس استانی نیز باشکوه تر و در شأن نماز برگزار گردد.

عبدی در ادامه به زمان برگزاری اجلاس استانی اشاره کرد و گفت : بهتراست این اجلاس در یکی از ایام دهه فجر و به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار گردد و از فعالان و خادمان نماز نیز تجلیل به عمل آید.