۲۰ نشست و گفتمان دانش آموزی با موضوع نماز در مقاطع مختلف تحصیلی در شهرستان شهرضا روز پنج شنبه ۱۱ بهمن ماه سال جاری با حضور مبلّغین گروه تبلیغی سلام، مربیان، دانش آموزان و خانواده های آنان در ۸ آموزشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی شهرستان شهرضا برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، در نشستهای دانش آموزی که به همّت ستاد اقامه نماز شهرستان شهرضا برگزار گردید مبلّغین گروه تبلیغی سلام به بیان اجرای عملی آموزش نماز و وضو، آموزش احکام نماز در قالب مسابقه، بیان معارف نماز، فلسفه محرّمات الهی، راهکارهای پیشگیری ازگناه، تبیین حرکت حضرت زهرا (سلام الله علیها) در دفاع از ولایت، نگاه های عارفانه به نماز، درس های اخلاقی از زندگی حضرت زهرا (سلام الله علیها) پرداختند.

همچنین مبلّغین گروه تبلیغی سلام  در نشستی که با حضور مربیان و اولیای دانش آموزان برگزار گردید روش های آموزش معارف دین و نماز به کودکان و نوجوانان و راهکارهای جذب آنان به دین را  بیان کردند.

این نشست ها که با هدف ترویج و توسعه فرهنگ نماز در جامعه اسلامی برگزار گردید تعدادی از حاضرین سؤالات خود را پیرامون مبحث نماز مطرح کردند و مبلّغین گروه تبلیغی سلام  به آنان پاسخ دادند.