برگزاری دوره فعالان اجرایی نماز برای جمعی از کارکنان و یاوران نماز در اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی ؛ پس از هماهنگی و برنامه ریزی دبیر اقامه نماز اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی و کارشناس آموزش ستاد اقامه نماز استان، دوره ۱۸ ساعته فعالان اجرایی نماز برای جمعی از کارکنان و یاوران نماز این اداره کل آغاز شد.

دبیر اقامه نماز اداره کل امورمالیاتی خراسان رضوی، در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی نماز ویژه کارکنان این اداره کل گفت: فراگیری فرهنگ اقامه نماز در سطح خانواده نیازمند به مهارت آموزی والدین دارد، چراکه فرزندان با الگو پذیری از والدین بسیاری از نقشها، وظایف و تکالیف خود را در جامعه ایفا می نمایند.

دکتر علی شعبانی در ادامه افزود: والدین زمانی می توانند رسالت آموزشی خود را در ارتباط با فریضه عبادی نماز به نحو مطلوب به انجام رسانند، که هر یک نسبت به نقش آفرینی خود شناخت کافی داشته باشند، لذا برگزاری چنین دوره هایی می تواند زمینه ساز ترویج و گسترش فرهنگ اقامه نماز باشد.

لازم به ذکر است این دوره آموزشی به مدت ۲ روز و با سرفصل های آداب و اسرار نماز ،شیوه های دعوت فرزندان به نماز و وظایف یاوران نماز و با حضور اساتید مرکز تخصصی نماز توسط حجت الاسلام باقی و حجت الاسلام کمالیان برگزار گردید.