رئیس اداره بهزیستی لنده گفت: با حضور مسئول فرهنگی ستاد اقامه نماز استان، دوره آموزشی طرح نیک (نماز یاوران کوچک) در لنده برگزار شد.

نورعلی کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در لنده، با تبریک دهه فجر و تسلیت ایام فاطمیه (س)، توجه به مبانی دینی و انقلابی در تربیت کودکان را یادآور شد و اظهار داشت: اداره بهزیستی یکی از نهادهای خدماتی بوده که در تربیت کودکان نقش به سزایی دارد.

وی افزود: وجود مهدهای کودک تحت نظارت سازمان بهزیستی این فرصت را فراهم ساخته تا بتوانیم با جدیت هر چه تمام تر به بحث تربیت کودکان بیش از گذشته توجه داشته باشیم.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده تصریح کرد: یکی از برنامه های خوب و جذاب سازمان بهزیستی اجرای طرح نیک یا همان نماز یاوران کوچک بوده که در سطح مهدهای کودک اجرایی می شود.

کاظمی ادامه داد: دوره آموزشی طرح نیک(نماز یاوران کوچک)، ویژه ۳۰نفر از مدیران و مربیان مهدهای کودک تحت نظارت اداره بهزیستی شهرستان لنده با حضور حجت‌الاسلام وحدتی مسول  فرهنگی و مدرس ستاد اقامه نماز استان، برگزار شد.

وی با تاکید بر آموزش آموزه های دینی در مهد های کودک خاطرنشان کرد:  هدف ما در اداره و سازمان بهزیستی رشد و تعالی کودکان در تمامی ابعاد مختلف اعم از جسمی، روحی، روانی، اجتماعی، فرهنگی، دینی است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده ادامه داد:  خدمت بی منت به اقشار مختلف و به خصوص آسیب‌پذیر جامعه از مهمترین وظایف سازمان بهزیستی می باشد.

کاظمی گفت: ترویج معارف دینی و انقلابی از جمله اهداف مورد نظر در برنامه‌های سازمان بهزیستی برای کودکان و نوجوانان بوده که طرح نیک یکی از مهمترین این طرح‌ها می‌باشد.

وی افزود: در همین راستا اداره بهزیستی با مشارکت ستاد اقامه نماز استان دوره آموزشی طرح نیک را جهت مدیران و مربیان مهدهای کودک تحت نظارت سازمان بهزیستی به صورت تئوری و عملی برگزار کرد.