همزمان با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی مراسمی جهت تقدیر از فعالان ستاد اقامه نماز زندان های استان بوشهر در محل این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر؛ در این مراسم که با حضور طباطبایی مهر مدیر کل زندان های استان بوشهر، حجت الاسلام والمسلمین خشنود مدیر ستاد اقامه نماز استان، اعضاء ستاد اقامه نماز و فعالان این بخش برگزار شد ابتدا آیاتی از قرآن کریم تلاوت شد و سپس علیرضا میر رییس اداره سلامت، اصلاح و تربیت و دبیر ستاد اقامه نماز زندان های استان ضمن بر شمردن دستاوردهای ارزشمند این اداره کل در راستای توسعه و ترویج فرهنگ نماز گفت: تاثیر نماز در ارتقاء امنیت روانی و آرامش روحی گروه های هدف امری روشن می باشد.

وی در ادامه افزود: کسب افتخار رتبه های برتر در اجلای های استانی سال های قبل توسط این اداره کل مرهون تلاش های خالصانه کارکنانی است که خود متخلق به آداب نماز می باشند.

سپس حجت الاسلام و المسلمین خشنود مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تقدیر از فعالیت های چشمگیر اداره کل زندان های استان از این اداره به عنوان یکی از دستگاه های پیشگام و پیشرودر امر ترویج فرهنگ نماز در استان یاد کرد و گفت: در چهل سالگی انقلاب هنوز آن گونه که در شان نماز است کار ماندگاری انجام نشده است. لذا می طلبد که با عزمی بیشتر از قبل نسبت به اجرای برنامه های مرتبط با نماز گام برداریم.

همچنین طباطبایی مهر مدیر کل زندان های استان ضمن تبریک دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره) و فرزندان برومند ملت در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: با پیروزی انقلاب، سزاوارترین نظام و حکومت اسلامی بر پایه مردم سالاری دینی که درآن دین نقش برجسته ای دارد توانست طاغوت زمان را نابود کند.

وی در ادامه افزود: یکی از کارکردها و دستاوردهای این نظام ترویج آموزه های انسان ساز نماز بر اساس نص صریح قرآن می باشد زیرا اقامه کننده نماز به ریسمان الهی چنگ زده است و خود را در پناه حق از تمامی بلایای دنیوی محفوظ داشته است.

طباطبایی مهر خطاب به کارکنان حاضر در این مراسم گفت: مدال پرافتخار خادم نماز بودن و اجرای یکی از دستورات خداوند در قرآن فرصت معنوی ممتازی است که باید به نحو احسن از آن بهره برد . لازم به ذکر است در پایان این مراسم نیز به رسم یادبود از فعالان ستاد اقامه نماز زندان های استان با اهدای جوایزی ارزنده تجلیل به عمل آمد.