جلسه هم اندیشی مدیر ستاد اقامه نماز استان با مسئولین آموزش و پرورش بخش بن رود ( شهر ورزنه) پیرامون برنامه های فرهنگی آموزشی روز دوشنبه ۲۹ بهمن ماه سال جاری با حضور حجه الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، رئیس و جمعی از مسئولین آموزش و پرورش بخش بن رود در محل دفتر مدیر ستاد استان اصفهان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان؛ در این جلسه حجه الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان ضمن تشکر و قدردانی از همکاری مسئولین آموزش و پرورش در اجرای برنامه های مشترک فرهنگی، افزود ۸۰ درصد برنامه های ستاد اقامه نماز متمرکز در آموزش و پرورش هست.

وی با اشاره به اجرایی شدن سند تحول آموزش و پرورش ماهیت آن را در زمینه فرهنگی را اعتقادی دانست و افزود اجرای کامل این سند می تواندزمینه ساز رشد و ارتقای فرهنگ ایرانی اسلامی در جامعه شود.

حجت الاسلام رنجبر با اشاره به برگزاری اجلاس سراسری نماز در ۱۴ آذر ماه سال جاری ابراز امیدواری کرد با همفکری و همکاری مسئولین اداره کل آموزش و پرورش، برنامه های فرهنگی، کارگاه های آموزشی خانواده ها و گفتمان­ های نمازشناسی ویژه دانش آموزان در سطح تمامی مدارس استان با حضور اساتید تخصصی نماز و با عنوان اجلاس که شیوه ها و مهارت های دعوت به نماز می باشد، برگزار شود.

مدیر ستاد اقامه نماز استان با اشاره به نقش والای روحانیت در مدارس افزود پاسخگویی به شبهات دانش آموزان و جذب نوجوانان به نماز می تواند با کاهش عوامل آسیب های اجتماعی، زمینه رشد و سعادت در جامعه را فراهم نماید.

در ادامه جلسه رئیس آموزش و پرورش بخش بن رود به بیان دیدگاه های خود پرداخت.