نشست دانش آموزی پیرامون نماز و نقش و پیامدهای نیکوی آن شهرستان شهرضا دوشنبه ۶ اسفند ماه سال جاری با حضور حجه الاسلام جعفری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان، خانم تیموریان کارشناس نماز، قرآن و عترت آموزش و پرورش شهرستان، مدیر، دبیران و جمعی از دانش آموزان دبیرستان راضیه اسلام آباد شهرستان شهرضا برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان در این جلسه حجه الاسلام جعفری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان پیرامون شخصیت والای حضرت زهرا ( سلام الله علیها) و سیره و روش زندگی آن حضرت مطالبی بیان کرد.

وی با اشاره به آیه شریفه « أقم الصلوه انّ الصلوه تنهی عن الفحشاء والمنکر» ضمن تفسیر آیه، به تفاوت اقامه نماز و نماز خواندن اشاره کرد.

حجت الاسلام جعفری  با بیان این که ذکر خدا و نقش آن در زندگی سالم و بدون گناه جامعه منجر می شود به فواید و آثار نماز و نقش آن در تهذیب جان و اندیشه انسانی پرداخت و اقامه نماز را از ویژگی های شاخص یک دانش آموز موفق دانست.

در این گفتمان که به صورت پرسش و پاسخ بود به دانش آموزان شاخص جایزه داده شد وهمچنین به کسانی که اسمشان زهرا و فاطمه بود هدایایی اهدا گردید. در پایان نماز ظهر و عصر به امامت حجه الاسلام جعفری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان با حضور دانش آموزان و اولیای آنان اقامه شد.