مراسم معنوی جشن تکلیف و نشست تخصصی نماز دانش آموزی شهرستان شهرضا روز چهارشنبه ۷ اسفندماه سال جاری با حضورحجه الاسلام جعفری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان، خانم تیموریان کارشناس قرآن، عترت و نماز مدیریت آموزش و پرورش شهرستان، مدیر، معلّمین، جمعی از اولیاء و تعدادی از دانش آموزان دبستان مبعث روستای هونجان از توابع شهرستان شهرضا برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، در این مراسم معنوی حجه الاسلام جعفری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان ضمن عرض تبریک ایام ولادت حضرت زهرا ( سلام الله علیها) به بیان فضائل و مکارم اخلاق ایشان و علاقه و اهتمام ویژه آن حضرت به نماز پرداخت.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود پیرامون وظیفه والدین درتربیت دینی و مذهبی فرزندان  و تشویق فرزندان به نماز با روش نیکو مطالبی را بیان نمود.

وی همچنین در خصوص آداب نماز جماعت و حضور قلب در نماز مطالبی را عنوان نمود و تأکید کرد اگر اعمال انسان با حضور قلب انجام گیرد به موفقیت ختم خواهد شد. حجه الاسلام جعفری همچنین ضمن تأکید بر جایگاه و ارزش اقامه نماز در شرع مقدس و همچنین اشاره به حساس بودن این مرحله از زندگی دانش آموزان از کلیه دانش آموزان خواست تا نماز را در اول وقت بجای آورند تا از آثار و برکات آن بهره مند گردند.

در ادامه دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان به تصحیح قرائت نماز دانش آموزان پرداخت و و به سؤالات آنان پیرامون نماز پاسخ داد.

در این مراسم معنوی به تعدادی از دانش آموزان جوایزی اهدا گردید و در پایان دانش آموزان نماز جماعت ظهر وعصر را به امامت حجه الاسلام جعفری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان اقامه کردند.