مسؤول ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری گفت: تجهیز و برپایی چادرهای خیمه نماز، تجهیز نمازخانه‌های بین‌راهی، تهیه بروشورهای درخصوص نماز و توزیع بین مسافران و… ازجمله اقدامات صورت گرفته از سوی این ستاد در ایام نوروز است.

حجت‌الاسلام محمد کریمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، پیرامون اقدامات ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری در عید نوروز گفت: سال گذشته با همکاری سازمان جمعیت هلال‌احمر استان ۹ چادر تحت عنوان خیمه نماز ورودی مراکز شهرستان‌ها برپا و تجهیز شد، امسال با توجه به پیش‌بینی‌های انجام شده قرار است تعدادی  بیشتر چادر  برای این کار اختصاص داده شود.

مسؤول ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری بیان کرد: ۴۰ نماز خانه‌های بین‌راهی، مساجدی که در مسیرها وجود دارد و مجتمع‌های خدماتی در استان وجود دارد که بنابه برنامه‌ریزی‌های انجام شده قصد تجهیز کردن آن‌ها را تا قبل از نوروز داریم.

وی افزود: بروشوری در خصوص نماز مسافر طراحی شده که در ایام عید در اختیار مسافران قرار خواهد گرفت همچنین مسابقه‌‌ خاطرات من از نماز در سفرهای نوروزی سال گذشته برگزار شد که مورد استقبال خوب مسافران قرار گرفت، این طرح امسال نیز در برنامه‌ ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

کریمی با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری برای ایام اعتکاف عنوان کرد: برای ایام اعتکاف بسته فرهنگی، مسابقاتی به‌صورت بروشور و پوستر و چندین جلد کتاب در اختیار سازمان تبلیغات اسلامی استان قرار گرفته است، همچنین پنج نفر از اساتید مرکز تخصصی نماز دعوت شده که در پنج شهرستان استان برای پرسش و پاسخ به معتکفین مستقر می‌شوند.