طی مراسمی که در اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم برگزار شد از فعالان و هنرمندان عرصه نماز تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قم؛ در این مراسم که جمعی از هنرمندان، آیت‌الله آشتیانی از اعضای جامعه‌ مدرسین حوزه علمیه قم و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور داشتند، مدیر ستاد اقامه نماز استان از فعالیت‌های اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه توسعه فرهنگ نماز قدردانی کرد.

محمد خامه‌یار گفت: اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدامات مناسبی را انجام داده است اما این‌ها کافی نیست و ما باید تلاش بیشتری داشته باشیم.

وی افزود: قم ام‌القرای جهان اسلام است و انتظار می‌رود با تلاش بیشتر اقدامات بیشتری در زمینه توسعه فرهنگ نماز انجام دهیم. مدیر ستاد اقامه نماز خاطر نشان کرد: علی رغم فعالیت‌های انجام شده توسط فرهنگ و ارشاد اسلامی، اما جای برخی فعالیت‌ها از جمله تشکیل گروه سرود و تئاتر با موضوع نماز، توجه به تبلیغات محیطی نماز احساس می‌شود.

وی همچنین خواستار به کارگیری هنر در این زمینه شد و از تلاش اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری جشنواره نماز و نیایش قدردانی کرد.

در این مراسم از فعالان نماز به نام‌های ذیل تجلیل به عمل آمد. خانم خدیجه صحرایی، خانم راحله شهریاری، آقای صاحب صابری‌زاده، آقای محمدرضا جعفری، آقای حسن کوهستانی، آقای حسن دلیر، آقای رضا ابوذر، آقای محسن مقدادی، آقای امیر حسامی‌نژاد، آقای علی‌اصغر نظری، آقای هادی عجمی، آقای روح‌الله غیاثی، مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت آوای ملکوت، مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت عشاق‌ الزهرا(س)، مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت نور‌الیقین