رییس ستاد اقامه نماز کشور گفت: راه رسیدن به خدا محبت اهل بیت علیهم السلام است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان رضوی، رییس ستاد اقامه نماز کشور در جمع سخنرانان و مبلغان حرم مطهر رضوی گفت: تبلیغ دین رحمت خداوند است و راه رسیدن به خدا محبت اهل بیت علیهم السلام است.

حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی افزود: روحانیان و مبلغان باید با عمل انقلابی راه دین را به مردم نشان دهند و در این راه باید هم دل پاک باشد و هم عمل باید براساس فقه انجام شود.

وی همچنین گفت: تقلید تنها موضوعی است که مخالفت ندارد و همان طور که مرجع تقلید به پزشک نیاز دارد پزشکان نیز باید به مرجع تقلید مراجعه کنند و باید این موضوع ها را برای مردم روشن کرد.

دبیر گروه علمی تبلیغ حرم مطهر هم در این نشست گفت: از سه سال گذشته هیات علمی سخنرانان حرم تشکیل شد و این گروه بیش از ۱۰۰عضو دارد.

حجت الاسلام مرتضی دهشت افزود: سلسله نشست تخصصی سخنرانان و مبلغان به صورت موضوعی در حوزه های حلقه های معرفت، گفتمان های دینی، مربیان کودک و نوجوان، پاسخگویی شرعی و اعتقادی و کارشناسان مشاوره برگزار می شود.

نشست تخصصی سخنرانان و مبلغان حرم مطهر با موضوع چگونه به سوالات زائران پاسخگو باشیم در سالن همایش آستان قدس رضوی برگزار شد.