اولین جلسه ستاد اقامه نماز شهرستان سراب به ریاست ناصر بخت فرماندار این شهرستان و با حضور سایر اعضای در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی: در این جلسه ثقفی ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از حضور به موقع اعضاء ، مطالبی را پیرامون اهمیت نماز و آثار و برکات این فریضه ی بزرگ الهی بیان نمودند ثقفی افزود: اهمیت نماز و برپایی آن بر کسی پوشیده نبوده و همه وظیفه داریم در ترویج فرهنگ نماز بکوشیم تا سلامت اخلاقی جامعه حفظ شود.

در ادامه بیگ محمدی دبیر شورای اقامه نماز شهرستان به تشریح برنامه های ستاد در سال ۹۸ پرداخت و وظایف هریک از دستگاه ها را در راستای ترویج و توسعه فرهنگی نماز برشمرد و خواستار همکاری تمامی دستگاه ها شدند.

در ادامه ضیایی با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به اجلاس سراسری نماز افزود : همه ما در زمینه برپایی نماز و اشاعه این فریضه الهی مسئول هستیم و باید در این زمینه دغدغه داشته باشیم .بخصوص که امسال مقام معظم رهبری توجه به نماز آموزش و پرورش را خواستار شدند.

وی با مثبت ارزیابی کردن فعالیت و عملکرد شورای اقامه نماز شهرستان بر بستر سازی و تهیه زیر ساخت های مناسب اقامه نماز، در مهدهای کودک و پیش دبستانی، نظارت بر نمازخانه و سرویس های بهداشتی پارک ها و مدارس، برگزاری نشست های دانش آموزی با موضوع نماز، تأکید فراوان داشت.