به منظور تبیین نقش و جایگاه مهم کارکردهای تربیتی زنان در جامعه و در راستای بومی سازی تفاهم نامه کشوری بین ستاد اقامه نامه کشور و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری بین ستاد اقامه نماز استان و اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری البرز تفاهم نامه همکاری منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز؛ حجت الاسلام والمسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز استان، در خصوص این تفاهم نامه اظهار داشت: به منظور تبیین نقش و جایگاه مهم کارکرد تربیتی زنان در جامعه و استفاده از این ظرفیت عظیم در ترویج و توسعه فرهنگ نماز در بین خانواده و جامعه، به عنوان اولین، مهمترین و موثرترین توصیه خداوند متعال، تفاهم نامه ای فیمابین ستاد اقامه نماز استان و اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری البرز منعقد شد.

وی افزود : این تفاهم نامه در شش ماده  در تاریخ ۹۸/۰۱/۲۵ بین ستاد اقامه نماز استان البرز و اداره کل بانوان استانداری البرز  تنظیم و  امضا گردید و مدت اعتبار آن ۲ سال می باشد.

موسوی هدف از این تفاهم را مهارت افزایی مادران و بانوان در دعوت به نماز و همچنین استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد در حوزه ترویج و توسعه فرهنگ نماز در جامعه برشمرد.