مدیر ستاد اقامه نماز استان هرمزگان به طور سرزده از نمازخانه اداره کل مسکن و شهرسازی (ساختمان شماره یک) بازدید و با مدیر کل آن دستگاه در خصوص ترویج فرهنگ اقامه نماز صحبت و دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان هرمزگان، حجت الاسلام والمسلمین فروزان نژاد، مدیر ستاد اقامه نماز استان به طور سرزده از  نمازخانه اداره کل مسکن و شهرسازی (ساختمان شماره یک) بازدید کرد و نماز ظهر و عصر به امامت ایشان برگزار و با جناب آقای مهندس رضایی، مدیر کل مسکن و شهرسازی  دیدار کردند.

مدیر ستاد در جمع نمازگزاران ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام نیمه شعبان افزود: باید نمازی بخوانیم که امام زمان (عج) بپذیرد و با نماز و اعمالمان می بایست زمینه ساز ظهور حضرت ولی عصر (عج) بوده و از منتظران واقعی باشیم.

وی خطاب به مدیر کل مسکن و شهرسازی و سایر همکارانشان، بیان کرد: تا زمانی که مسئولیت داریم و امکاناتی در اختیار ماست باید از این ظرفیت برای ترویج فرهنگ اقامه نماز و مهدویت استفاده نمود زیرا یک زمانی این امکانات از ما سلب خواهد شد.

شایان ذکر است در ابتدا نیز جناب آقای مهندس رضایی،مدیر کل مسکن و شهرسازی به اهمیت و نقش نماز در زندگی خویش اشاره وبیان کرد: من هرچه دارم از نماز است و به یاددارم زمانی هم که برای خدمت سربازی می رفتم، مادرم علاوه بر چیزهای معمول که آن زمان در کوله خود برای رفتن به آموزشی می گذاشتند یک کتاب با موضوع نماز در کوله من گذاشت و این تاثیر بسزایی در زندگی من داشت. قابل توجه است در این جلسه نیز دبیر نماز مسکن و شهرسازی،معاون توسعه منابع مسکن و شهرسازی و کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد  حضور داشتند.