حجت الاسلام والمسلمین فروزان نژاد، مدیر ستاد اقامه نماز استان هرمزگان گفت: مدیریت جریان مهدویت و برپایی نماز اول وقت زمینه‌ساز ظهور حضرت ولی‌عصر(عج) است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان هرمزگان و به نقل از خبرگزاری آنا از بندرعباس، حجت‌الاسلام‌ محمدحسن فروزان‌نژاد در نشست تخصصی مهدویت که با حضور مسئولان، جمعی از کارکنان، استادان و دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس برگزار شد، با تبریک فرا رسیدن ایام شعبانیه و ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (ع) اظهار کرد: ترویج و اشاعه فرهنگ نماز و مهدویت قدمی محکم برای تقویت اسلام و جامعه اسلامی است.

مدیر ستاد اقامه نماز هرمزگان عصاره ناب معارف دینی و اسلامی را آموزه‌های مهدوی خواند و گفت: استادان دانشگاه به‌ویژه گروه معارف اسلامی باید با معرفت‌افزایی و ایجاد بصیرت مهدوی بتوانند نقش مهمی در تحقق ظهور داشته باشند.

وی با تأکید بر نهادینه‌کردن فرهنگ نماز در قشر جوان جامعه اظهار کرد: دانشگاه به‌عنوان یک پایگاه فرهنگی باید با استفاده از ظرفیت‌های خود بتواند با پرورش جوانانی با روحیه دینی و انقلابی الگویی مناسب برای دیگر اقشار جامعه باشد.

این مسئول با تأکید بر لزوم مدیریت جریان مهدویت در دانشگاه‌ها گفت: مدیریت جریان مهدویت و برپایی نماز اول وقت زمینه‌ساز ظهور حضرت ولی‌عصر(عج) است. امید است همه دستگاه‌های اجرایی خود را مقید به برگزاری نماز اول وقت بدانند و با اعمال خوب خود زمینه ظهور فراهم سازند. به گزارش آنا در پایان این مراسم از فعالان نماز این واحد دانشگاهی با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.