مدیر ستاد اقامه نماز در مدرسه دخترانه شاهد ناحیه یک بندرعباس حضور یافت و  نماز جماعت ظهر و عصر به امامت ایشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستا اقامه نماز استان هرمزگان،حجت الاسلام والمسلمین فروزان نژاد، مدیر ستاد اقامه نماز استان در مدرسه شاهد دخترانه  ناحیه یک بندرعباس حضور یافت و نماز جماعت ظهر و عصر به امامت ایشان و با حضور معلمین و دانش آموزان مدرسه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین فروزان نژاد، اظهارکرد: اگر نماز در جامعه ارائه شود بهترین خدمات عرضه می شود و اگر جامعه ای نماز را ضایع کند، شهوات بر آن جامعه حاکم خواهد شد.

وی در ادامه ضمن اشاره به فضیلت نماز جماعت ،تصریح کرد: عبدالله بن مسعود، روزى به تکبیر آغازین نماز جماعت نرسید و از این‌رو؛ یک بنده آزاد کرد و نزد پیامبر آمد و گفت: اى پیامبر خدا! یک روز به تکبیر آغازین نماز نرسیدم و بنده‌اى را آزاد کردم. آیا فضیلت آن [قسمت از دست رفته] را جبران کرده‌ام؟ پیامبر فرمود: «نه»؛ ابن مسعود گفت: اگر یک بنده دیگر آزاد کنم، آیا به فضیلتش می‌رسم؟ فرمود: «نه، اى ابن مسعود! اگر تمام آنچه را در زمین است، انفاق کنى، نمی‌توانى فضیلت آن‌را جبران کنى!».

شایان ذکر است اقامه نماز در مدارس باتوجه به پیام رهبر معظم انقلاب به بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز در سمنان، بیش از پیش در دستور کار مدیر ستاد قرار دارد و طبق هماهنگی به عمل آمده با معاونت فرهنگی آموزش و پرورش، حجت الاسلام والمسلمین فروزان نژاد هفته ای دوبار به مدارس سرزده و نماز را اقامه می کنند.