در راستای تقدیر از فعالان نماز در امر گسترش و توسعه فرهنگ نماز از رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس جناب آقای ساسان تاجگردون تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، با حضور حجت الاسلام و المسلمین سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز، روز گذشته در محل نمازخانه سازمان برنامه و بودجه استان فارس از تلاش های مدیر، کارکنان و دبیر اقامه نماز آن سازمان قدردانی به عمل آمد.

در این جلسه که بعد از ادای فریضه نماز ظهر و عصر در نمازخانه آن سازمان تشکیل گردید حجت الاسلام و المسلمین سقاچی ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران در خصوص هدف از خلقت انسان مطالب مبسوطی ارائه کردند.

ایشان اشاره کردند که هدف از خلقت انسان علاوه بر عبادت و خودشناسی، جانشین خدا بودن روی زمین است که اگر انسان خود را در واقع خلیفه الهی بداند هرگز به کار خطا روی نمی آورد.

ایشان همچنین بعد از فریضه نماز در جلسه شورای فرهنگی آن مدیریت که با حضور رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان و جمعی از مسئولین ذی ربط بود بر اهمیت اجرای احکام الهی برای جلوگیری از انحراف ها در جامعه مطالبی بیان داشتند.

در پایان لوح تقدیر تهیه شده از طرف ستاد اقامه نماز در جمع نمازگزاران به جناب آقای ساسان تاجگردون رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اهدا گردید.